X
Facebook'a Düşmek İstemeyen Çapkınlar İçin Can Simidi - Blog - Cezmi Kalorifer
Facebook'a Düşmek İstemeyen Çapkınlar İçin Can Simidi
9.446 okunma

Facebook'a Düşmek İstemeyen Çapkınlar İçin Can Simidi-1331907152.jpeg

Neredeyse herkesin elinde artık çok iyi fotoğraf çeken akıllı telefonlar mevcut. Özel hayatın gizliliğini korumak artık sadece ünlü kişiler için değil sıradan vatandaşlar için de bir problem haline gelmeye başladı.

Artık felekten bir gece çalmak için eğlenceye çıkanlar, "Youtube'a düşeceğinden" ya da yanlış bir Facebook profilinde etiketleneceğinden korkarak yaşıyor.

Bu yaraya parmak basmaya karar veren Güney Amerikalı bira markası Cerzeva Norte bir ürün çıkarmış. Norte's Photoblocker adlı fantastik bira soğutucusu alkol alanları amatör paparazzilerden ve ertesi gün yaşanması muhtemel krizlerden koruyor.

Çöp kutusu büyüklüğünde olan soğutucu fotoğraf makinesi ve cep telefonlarının flaşlarını algılayıp, çekim yapıldığı anda daha güçlü bir flaş patlatarak foto girişimlerini baltalıyor. Daha güzeli bunu yaparken biranızı soğuk tutmaya devam ediyor.

Şimdilik sadece Arjantin'de yerel barlarda denemeleri yapılan ürün gerçekten işe yarıyor. İmajlar flu çıkıyor, çekilen fotolardaki insanlar tanınmayacak halde oluyor.

Gelin Norte'nin bu ürünle ilgili "Gece kulübünde olan gece kulübünde kalır" temalı reklamına göz atalım...


9.446 okunma

ÖNERİLEN YAZILAR