X
Gömülürken Dirilen Nine - Blog - Cezmi Kalorifer
Gömülürken Dirilen Nine
8.973 okunma

Gömülürken Dirilen Nine-1656349186.jpeg

Çin’in Guangdong eyaletine bağlı Lianjiang kentinde yaşayan 101 yaşındaki Peng’in iki kızı annelerini yatağında kıpırdamaz halde buldu. Hatta sağlık ekipleri olay yerine çağrıldı. Yaşlı kadının kalbi atmıyordu. Yaşı da çok ilerlemiş olduğu için çok üzerine düşülmedi ve cenaze merasimi için tören hazırlıkları başladı.

Bunun üzerine kızları tüm yakınlarına annelerinin öldüğünü söyledi ve akrabaların hepsini ertesi gün yapılacak cenaze törenine davet edildi.

Ertesi gün cenaze töreni başladı. İlk başlarda her şey normal gidiyordu. Yaşlı kadın, yakınları tarafından mezara yerleştirildi. Ancak tam üzerine toprak atılırken inanılmaz bir olay yaşandı ve kadın gözlerini açtı.

Tören davetlilerinin üzerinde şok etkisi bırakan bu olay kimlerini kaçırtsa da aile fertleri hemen mezara girerek yaşlı kadını dışarı çıkardı.

Neyse ki kadın Çin’in bazı bölgelerindeki gibi yakılmadı. Eğer geleneklere göre yakılmış olsaydı muhtemelen kadının hiçbir kurtulma şansı olmayacaktı.

Buna benzer olaylar dünyanın başka bölgelerinde de yaşanıyor ancak tıp buna yüzde yüz budur diyebilecek bir açıklama yapamıyor.


8.973 okunma

ÖNERİLEN YAZILAR