X
Heavy Metal Ölüyü Diriltti - Blog - Cezmi Kalorifer
Heavy Metal Ölüyü Diriltti
3.176 okunma

Öldü sanılarak morga kaldırılan bir erkek, konser provalarını morgda yapan bir Heavy Metal grubunun çıkarttığı sesle dirildi!

Kırım Özerk Cumhuriyeti'nin başkenti Simperofol'daki (Akmecsit) morglardan birinde, ölü sanılarak morga kaldırılan bir erkek, konser provalarını morgda yapan bir Heavy Metal grubunun çıkarttığı sesle dirildi. Morg çalışanının ifadesine göre, Heavy Metal grubu morg yetkilisiyle anlaşıp konser provalarını morgda yapıyordu. Ölüm sessizliğinin hâkim olduğu salonda rockçıları ve metalcilerin "konserleri" ilk başta kimseyi rahatsız etmemiş. Tâ ki öldüğü sanılıp morga kaldırılan bir kişi müziğin sesiyle kendine gelene kadar.

Ancak müziğin sesiyle ayağa kalkan kişinin de öldüğü sanılan bir kişi olmadığı ortaya çıktı. Morg yetkilileri "Ölülerin dirildiği istisnai bir durum. Söz konusu vatandaş bir alkolikmiş. Polis ara sıra alkolikleri ölü zannederek bize getirir. Daha sonra çığlık ve korku ile burada ayağa kalkarlar" açıklamasını yaptı. Morg çalışanları "O günden bu yana buralarda metalci filan görmedim" diye ekledi.

Kaynak : Sabah Gazetesi

Heavy Metal Ölüyü Diriltti-1955197400.jpeg


3.176 okunma

ÖNERİLEN YAZILAR